Dokuteks Banner

DOKU TEKS

Tekstil sektöründe en iyi firmalardan biri olmak için hızlı yanıt veriyor, yüksek kaliteli ürünler ve esnek üretim sistemleri ile fark yaratıyoruz.

1987 yılında kurulan Doku Teks, iç ve dış pazara tekstil alanında kesintisiz hizmet vermiş bir firmadır.

Doku Teks ekibi olarak, yüksek kaliteli ürünler geliştirmek ve şirketimizde yaratıcı bir kültür oluşturmak için çok çalışıyoruz. Sürekli gelişime inanıyoruz. Orijinal koleksiyonlar için çabalıyor ve müşteriler için yüksek kaliteli bir hizmet standardı sağlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?
Jakarlı dokuma kumaş tasarlıyor, sunum ve servis sonrası gelen toplu sipariş üretimlerini yönetiyoruz. Kurum içi tasarım ekibimiz, eşsiz jakarlar yaratmak için güncel trendleri yakından takip ediyor ve siparişler son derece dikkatli bir şekilde yönetiliyor.

Ayrıca, Türkiye'nin ileri gelen kumaş üreticilerinin koleksiyonlarını tedarik ediyoruz. Bu koleksiyonlar esas olarak, her biri elbise, ceket, etek ve kombinezonlar tasarlamak için kullanılan polyester, pamuk ve viskon bileşimlerine sahip jakar kumaşlardan oluşmaktadır. Ayrıca, bukle kumaşlar, polyester satenler ve poli-viskon karışımlar koleksiyonlarımızın bir parçasıdır.

Kimin İçin Yapıyoruz?
Kadınlar için hazır giyim ürünleri tasarlayan veya üreten firmalar, moda tasarımcıları, tüccarlar ve kumaş toptancılığı yapan firmalara hizmet veriyoruz.

Kumaşlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.